Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 1 |
| Material | Plastic |
| Model Number | Spare part |
| Brand Name | SIMINAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.