Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 30W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | 15*2.5*2.5CM |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric Nail Drill Pen |
| Brand Name | LNWPYH |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, CE |
| Input | 110V-240V |
| Feature 1 | 3 PIN PLUG |
| Feature 2 | DC PLUG |
| Feature 3 | Nail Equipment |
| Feature 4 | Nail Files Salon Tool |
| Feature 5 | Nail Drill Accessories |
| Feature 6 | Electric Nail Drill Pen |
Instock
There are no reviews yet.