Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | USB Plug |
| Material | Acrylic |
| Model Number | DMJ-1101 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Nail Kit | Nail Equipment |
| Drill Electric Machine Manicure | Manicure Electric File |
| Nails Accessories And Tools | Manicure Tool Electric |
| Nail Drill File Machine | Nails Products |
| Electric Manicure Drill & Accessory | Manicure Set |
Instock
There are no reviews yet.