Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2.35mm |
| Material | Tungsten Carbid |
| Model Number | 03004 |
| Brand Name | MAOHANG |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.