Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 32 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other, 48/96W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | Multifunctional Nail Art Machine |
| Material | Plastic |
| Model Number | N12401221 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, nail dryer |
| Name | Multifunctional Nail Art Machine |
| Voltage | 110V-240V, 110-240V 50-60Hzl |
| Package weight | 2.3KG |
| Packing size | 38*28*15CM |
| Type | UV Lamps |
| Function | Manicure Tools |
| Weight | 3kg |
Instock
There are no reviews yet.