Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 1 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2.35mm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Nail Drill Bit |
| Brand Name | hytoos |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 1 PCS |
| Head Size | 5.0*9mm |
| Product Name | Diamond Drill Bit |
| Product Number | BM0509D |
Instock
There are no reviews yet.