Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 6 × 7 cm |
| Power | other, 85w |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1pcs |
| Material | STAINLESS STEEL, Plastic |
| Model Number | S84756 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, Electric Manicure Drill & Accessory |
| Type | Nail File & Drill |
| Motor | Brushless |
| Name | Brushless handle |
Instock
There are no reviews yet.