Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 3/32&Shank |
| Material | STAINLESS STEEL, Tungsten steel |
| Model Number | Xlx506, Zlx209 |
| Brand Name | rolinstar |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | US(Origin) |
| color | original |
| Suitable | Nail edge&dead skin&Cuticle |
| Shank length | 32mm |
| Lifetime | 15-45days |
| Oringin | U.S.A |
| Packing | CHINA |
| Industry | Nail&Dental |
Instock
There are no reviews yet.