Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Length Of The Bit: About 45mm |
| Material | Tungsten Carbid |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Qty: | 1pcs |
| Weight: | 10g/pcs |
| Item type | Carbide nail drill Bur. |
| Shank diameter | 2.35mm (normal size fit most machine) |
| total length | 44mm |
Instock
There are no reviews yet.