Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Size | As shown, Micromotor Collet Chuck |
| Material | STAINLESS STEEL, Metal |
| Model Number | S84741, Electric Micro Motor Collet, Collet Chuck |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Art Equipment, Electric Manicure Drill & Accessory |
| Power | 65W |
Instock
There are no reviews yet.