Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 15 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Foam |
| Sharp Blade | no |
| Certificate Number | XK2202013053C |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 17cm |
| CE | Certificate |
| Full Length | 45cm |
| Handle Length | 12cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | MT5011 |
| Features | Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product name | God of War Sword Cosplay props |
| Usage scenario | Collection, role-playing props |
| material | pu foam |
Instock
There are no reviews yet.