Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 45 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 60cm |
| Full Length | 80cm |
| Handle Length | 20cm |
| Certification | CE |
| Model Number | master sword |
| Warning | away from fire and water |
| Features | Stuffed, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 80cm |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Product related | The Hyrule Fantasy Weapon |
| Product category | Game weapons model |
| Product material | Plastic |
| Product special title | The Hyrule Fantasy Figure master sword |
| Product packaging | Blister card box |
| Product shipping | free shipping items |
| Purchase method | Single piece/ wholesale |
| Weapon | Master Sword, Hylian Shield |
Instock
There are no reviews yet.