Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 3 cm |
| Size | 13*19mm, 13*19mm |
| Material | Plastic, Plastic Sanding Bands |
| Model Number | TP-CapBr4 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Package | 50pcs/lot |
| Product name | nail art sanding bands |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.