Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Size | Length Of The Bit: About 45mm |
| Material | Ceramic |
| Model Number | Ceramic-1 |
| Brand Name | KIMAXCOLA |
| Origin | Mainland China |
| Qty: | 1pcs |
| Weight: | 10g/pcs |
| Item type | Carbide Bur. |
| Flute diameter | 2.35mm |
| Shank diameter | 2.35mm (normal size fit most machine) |
| total length | 51mm |
Instock
There are no reviews yet.