Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | One Combo |
| Model Number | DMJ-1101-DCK |
| Brand Name | LULAA |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Fr(origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Electric Manicure Drill & Accessory | Professional Cutters for Manicure |
| Electric Mill For Manicure | Manicure Tools |
| Grinding Sanding Buffer Equipment | Nail Drill Manicure Machine |
| Nail Equipment | Nail Accessories, Cuticle Gel Polish Removal |
| Nail Supplies For Professionals | Pedicure Tools Professional |
Instock
There are no reviews yet.