Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | 2.35mm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SJ221 |
| Brand Name | Easy Nail |
| Origin | Mainland China |
| Qty: | 1pcs/set |
| Place of Origin: | China (Mainland) |
| Weight: | 20g/pcs |
| Item type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.