Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15mm 20mm 25mm |
| Material | Plastic, Sponge |
| Model Number | J13541AA |
| Brand Name | TFSCLOIN |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Function | Nail Buffing, Foot Buffing |
Instock
There are no reviews yet.