Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | DMJ-1101-DCK-Set |
| Brand Name | LULAA |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | De(origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Electric File Nail | 4 Speeds Electric Nail Polish Drill Machine |
| Electric Manicure Tool | Electric Manicure File |
| Nail Drill Machine | Machine Set |
| Rechargeable Electric Nail File | Manicure Electric Tool |
| Nail Electric File | Apparatus For Manicur |
| Nail File Electric Machine | Electric Manicure |
| Electric Nail Drill | Drill Electric Machine Manicure |
Instock
There are no reviews yet.