Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Size | 2.35mm (3/32inch) |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | TP-END-BIT25B |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Shank Diameter | 2.35mm (3/32inch) |
| Package | 1pcs |
| Color | Blue Pink Yellow Purple (Random Send) |
| Name | Brush For Nail Drill Electric Manicure |
| Tools | Files Bit Cleaning Tools |
| Nail Drill Brush | Cleaning For Manicure Pedicure Tool |
| Diameter | 6.6 |
Instock
There are no reviews yet.