Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.561 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 35W |
| Output voltage | 21V |
| Material | Plastic |
| Model Number | 204 |
| Brand Name | DING YOU YOU |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item type | nail drill |
| Feature 1 | nail equipment |
| Feature 2 | Electric drill |
| Feature 3 | Nail drill machine |
| Feature 4 | Drill for nails |
| Feature 5 | Professional nail lathe |
| Feature 6 | Professional nail drill |
| Feature 7 | electric nail sander |
| Feature 8 | Sander nail |
Instock
There are no reviews yet.