Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 19*24cm |
| Material | Wood |
| Model Number | 100pcs nail dust collect |
| Commodity Quality Certification | UL(纺织品) |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Art Equipment |
Instock
There are no reviews yet.