Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 20W |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 1 Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | USBYT |
| Brand Name | LULAA |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Nail Supplies For Professionals | Professional Material Nail, Strong Polishing Tool |
| Milling All Gel Polish Nail Master | High Quality Nail Drill Machine |
| Strong Electric Nail Sander Nail Drill | Polishing Tools |
| Nails Products | Professional Portable Electric |
| Nail Drill Machine | Nail Polish Machine |
| Nail Drill | Machine For Removing Gel |
Instock
There are no reviews yet.