Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 29 × 8 cm |
| CE | Certificate |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| Max Speed | as description shows |
| Design | Shark |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3 x 1.5V AA battery (not included) |
| Brand Name | Lyshare |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Remote Control Shark | RC Shark Toys |
| Colors | Orange, Blue |
| Features | Up/down, go forward & backward, turn right & left |
| Shape | Shark/Clownfish |
| Product Size | 158CMX78CMX60CM (After inflated) |
| Controller | Infra-red |
| Remote Functions | climb, descend, and tail fin control |
Instock
There are no reviews yet.