Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 5 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | ≤60° |
| Blade Length | 0cm |
| Full Length | 35cm |
| Handle Length | 35cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | SPY X FAMILY Yor Forger stiletto |
| Features | Stuffed, Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 35cm |
| Material | Metal |
| Metal Type | Aluminum Alloy |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | SPY FAMILY Yor Forger stiletto |
| Product material | Alloy |
| Product Related | SPY FAMILY |
| Anime character | Yor Forger, Twilight, Anya Forger, Bond Forger, Yuri Briar, Damian Desmond, Henry Henderson, Donovan Desmond, Franky Franklin, Sylvia Sherwood, Fiona Frost |
| Product packaging | Gift box |
| Product postage | Free shipping items |
| Purchase method | Single piece / wholesale |
Instock
There are no reviews yet.