Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | wood |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | ≤60° |
| Blade Length | 80cm |
| Full Length | 103cm |
| Handle Length | 23cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Design | Sword Weapon Category |
| Material | Wood |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| texture of material | woodiness |
| workmanship | Pure manual |
Instock
There are no reviews yet.