Instock
| Weight | 0.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 19cm |
| CE | Certificate |
| Full Length | 26cm |
| Handle Length | 7cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | katana real siz Kurosaki Ichigo first generation sky lock Zangetsu |
| Warning | This product is a metal decoration, please do not use for physical use |
| Features | Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category, Sword weapon category1:1 |
| Dimensions | 26cm |
| Material | Metal |
| Metal Type | Aluminum Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| product properties | Weapons, sword, 1:1 |
| Shipping Location | Mainland China |
| Game or anime source | Bleach weapon |
| Related games | Naruto, god of war, apex legends, Demon Slayer, world of war |
| Package | Blister cardboard |
| Applicable scenarios | Brithday or festival gifts, cosplay toys |
| Purchase method | Single piece / wholesal |
| Product postage | Free shipping |
| related weapons | military tactical knives real steel katana tactical military knives, Master sword zelda demon slayer katana, valorant knife, military tactical pocket knives, real steel katana, Metal katana demon slayer sword, japanese catanas, Tactical Military Knives, Katana demon sayer real size, slayer demon katana japanese katanas, samurai |
| related roles | Kurosaki Ighigo Kuchiki Rukia Inoue Orihime, Ishida Uryu Soda Kisuke Urahara Kisuke, Omaeda Kichio kira Izuru Yamada Hanatarou |
Instock
There are no reviews yet.