Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 2 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 1# 2# 3#, 153/161/165mm |
| Material | 100% Kolinsky Hair |
| Brand Name | KADS |
| Item Type | Nail Brush |
| Origin | Mainland China |
| Handle Material | Acrylic Handle |
| Product Name | Kolinsky Liner Nail Brush |
| Acrylic UV Gel Brushes | Brushes for Manicure |
| Line Grid Drawing Pen Kit | French Brush for Nails |
| Acrylic French Stripe Brush | Acrylic French Stripe Nail Art Liner Brush |
| Kolinsky Acrylic Nail Brush | Manicure Ultra-thin Line Drawing Pen |
Instock
There are no reviews yet.