Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 18 × 1 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 16.6cm |
| Material | Aluminum tube +Nylon |
| Model Number | SKU001561A |
| Brand Name | FABIYAN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.