Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 21 × 1 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 7/9/11/15/20mm |
| Material | Metal |
| Model Number | HBI000053 |
| Brand Name | HAIBOLI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Color | Rose gold |
Instock
There are no reviews yet.