Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 15.4cm |
| Material | Sponge |
| Model Number | Q52354-1 |
| Brand Name | Mtssii |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Item name | Double-ended Gradient Shading Pen |
Instock
There are no reviews yet.