Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | Length about 120mm |
| Material | Wood, Fiber, Wood, Fiber |
| Model Number | HYS25011603IFANYUO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Color | As Shown |
| Length | 120mm |
| Feature | Double Head |
| Type 1 | Nail Art Brush |
| Type 2 | Phototherapy Pen |
Instock
There are no reviews yet.