Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Model Number | TO-4 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| name | Silicone Pen Cap |
| color | gray blue/brown/black |
| size | 8cm |
| quantity | 1pcs |
| material | Silicone |
| using | pen cap, brush head cover |
| feature | High Tough, Anti-Fall Off, Dustproof |
Instock
There are no reviews yet.