Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | /, 2-16 |
| Material | Kolinsky, Kolinsky Metal |
| Model Number | mjs-06, mjs-06 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Article number | Rose Red Metal Kolinsky Brush |
| Specification | Single |
| Net weight | 14.8g/piece |
| Category | Pure Kolinsky Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.