Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Material | Nylon wool + wood, wooden |
| Brand Name | HEONYIRRY |
| Item Type | Nail Brush |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Gradient Brush-01 |
| Size | 16cm |
Instock
There are no reviews yet.