Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | About 9.5 x 3.6 x 2.1 cm |
| Material | Double Sided Cleaning Brush |
| Model Number | Nail Cleaning Brush |
| Brand Name | RUIMIO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.