Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 1 piece, 18.5cm |
| Material | Acrylic Pen |
| Model Number | GXB01, GXB02 |
| Brand Name | Full Beauty |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Item Condition | nail stripe line pen painting drawing nail |
| Design 1 | Color Palette Rod/Removal Spatula Stick |
| Design 2 | Hard Acrylic Gel Tool |
| Use for | Brush for Nail Art Acrylic Gel |
| Package | 1pcs Nail Brush |
| Items | Double Side Nail Art Brush |
| Style | Acrylic Gel Extension Quick Building |
| Feature 1 | Nail Brush for Extension Acrylic Builder Accessory |
| Feature 2 | Nail Pen for UV Poly Nail Art Gel |
| Feature 3 | Manicure Nail Accessories |
Instock
There are no reviews yet.