Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 1*1cm |
| Material | Sponge |
| Brand Name | MIHJUSFDH |
| Item Type | Nail Brush |
| Origin | Mainland China |
| Item | Square Nail Art Sponge Set Nail Art Brushes |
| Usage | Nail Decoration Brushes |
| Design | Brushes for Nail Decorations |
| Type | Nails Products Manicure Products |
| Details | Nail Gradient Brush Ombre Nail Brush |
| Feature | Sponges Gradient Nail Art Stamper |
| Feature2 | Nail Stylist Supplies Nail Material |
| Feature3 | Professional Manicure Accessories |
| Supported | Dropshipping/wholesale |
Instock
There are no reviews yet.