Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | /, 16.18 |
| Material | 100% Kolinsky |
| Model Number | mjs-150 |
| Brand Name | CALF LOVE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Quantity | 1 Piece |
| Design | White and gold |
| Weight | 100g |
Instock
There are no reviews yet.