Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 11*1 * 1cm |
| Material | ABS |
| Brand Name | DianaBeauty |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.