Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 5mm/6mm/8mm/10mm/12mm/14mmtyp |
| Material | nylon |
| Model Number | double head brush |
| Brand Name | BQAN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| color | colorful/gold/pink/black |
| type | Liner nail brush |
| style | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.