Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 5Pcs/set, Length about 13.0cm |
| Material | Acrylic |
| Model Number | sku3020 |
| Brand Name | RHJB |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Name | Nail Dotting Tools |
Instock
There are no reviews yet.