Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 15 pieces per pack, 20cm on average, 25cm (package) |
| Material | Metal, Nylon Hair, Plastics Handle, Metal, Nylon Hai |
| Model Number | C001 |
| Brand Name | PINPAI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush, Nail Brush Set & Kit |
| Quantity | 15 Pcs/ Set |
| Color | White/Pink/Black |
| Usage | nail gel polish paint dotting liner builder brush |
Instock
There are no reviews yet.