Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 7mm Flat |
| Material | Crystal |
| Model Number | Double Head Nail Brush |
| Brand Name | ANGNYA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Type 1 | Liner Brush |
| Type 2 | UV Gel Brush |
Instock
There are no reviews yet.