Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 10mm, 11mm, 12mm, 13mm |
| Material | bamboo |
| Model Number | mj0790-01 |
| Brand Name | BGVfive |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.