Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 16cm, 6#8#10#20# |
| Material | Kolinsky hair |
| Model Number | JWA183 |
| Brand Name | ANGNYA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Description | Kolinsky Sable Acrylic Nail Brush |
| Color | Black and white stripes |
| Handle Material | Metal |
| Hair | Kolinsky hair |
| Quantity | 1 PCS |
| Usage | Nail Art Brush |
| Type | Acrylic Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.