Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 7 × 2 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 7/9/12/15/25 mm |
| Material | Plastic+Nylon |
| Model Number | LINER BRUSHES |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.