Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 23 × 30 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 33cm |
| Full Length | 46cm |
| Handle Length | 14cm |
| Model Number | knife plastic |
| Warning | |
| Features | Diecast |
| Gender | BOYS |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | toy sword |
| Material | Plastic |
| Brand Name | HOGNSIGN |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| sabre de luz | cosplay weapons |
| kirito sword | throwing of knifes |
| toy sword | espadas de plasticos de brinquedo |
| weapons | plastic toy knife |
| chinese sword knife | Plastic sword |
Instock
There are no reviews yet.