Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 10cm |
| Full Length | 15cm |
| Handle Length | 5cm |
| Certification | CE |
| Model Number | God Of War |
| Warning | The product is a metal ornament product, please do not use it for phys |
| Features | Stuffed, Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 15cm |
| Material | Metal |
| Brand Name | Hot Toys |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Product Category | God Of War Blades of Chaos Runic |
| Weapon | God Of War Weapon, Genshin Impact Weapon, Apex Legends Weapon, VALORANT Weapon, World of Warcraft Weapon, Kingdom Hearts Weapon, Overwatch Weapon, Sekiro Shadows Die Twice Weapon, Bloodborne Weapon, PUBG Weapon, NARAKA: BLADEPOINT Weapon, Honor of Kings Weapon, Chinese Paladin: Sword and Fairy Weapon, CrossFire Weapon, CS:GO Weapon, AFK Arena Weapon, Ace Force Weapon, Identity V Weapon, Onmyoji Weapon, The magic blade Weapon, Sword and Fairy 7 Weapon, Black Myth: Wukong Weapon, Demon Slayer Weapon, BLEACH Weapon Weapon, Sword Art Online Weapon, Fate/stay night Weapon, Douluo Continent Weapon, The Untamed Weapon, The Founder of Diabolism Weapon, The Storm Riders Weapon, Great Journey Of Teenagers Weapon, Swallowed Star Weapon, Throne Of Seal Weapon, Perfect World Weapon, Jade Dynasty Weapon, Battle Through The Heaven Weapon, Snow Eagle Lord Weapon, Scissor Seven Weapon, The Outcast Weapon, The Legend of Qin Weapon, Heaven Official's Blessing Weapon, Wu Geng Ji Weapon, Sword Dynasty Weapon, The King's Avatar Weapon, INCARNATION Weapon, Chief Soul Master Weapon, The Journey to the West Weapon, Time Raiders Weapon, AOTU Weapon, Seraph of the end Weapon |
| product properties | Sword, Katana, katana sword, weapon, katana metal, samurai Sword, medieval, real katana steel sword, royal steel katana, japanese samurai katana, shurikens metal, Bow and arrow |
Instock
There are no reviews yet.