Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 3 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 9cm |
| CE | Certificate |
| Full Length | 17cm |
| Handle Length | 8cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Valorant Weapon JETT Kunai with Pattern 17cm |
| Warning | This product is a metal decoration, please do not use for physical use |
| Features | Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category, Toy Sword weapon category1:1 |
| Dimensions | 17cm |
| Material | Metal |
| Metal Type | Aluminum Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| product properties | Weapons, Kunai model, 1:1 |
| Shipping Location | Mainland China |
| Game or anime source | Valorant weapon |
| Related games | genshin, god of war, apex legends, Demon Slayer, Hongkai:star rail |
| package | Blister cardboard |
| Applicable scenarios | Brithday or festival gifts, cosplay toys |
| Purchase method | Single piece / wholesal |
| Product postage | Free shipping |
| related weapons | zoro sword, zelda sword, katana one piece, espadas, zelda swords, Master sword zelda / japanese catanas / real steel swords /, real steel katana / military tactical pocket knives, NO LIMITS Bat/ Magepunk Sparkswitch Magepunk Sparkswitch, Power Fist/Bound/Black.Market Butterfly Knife/VCT LOCK//IN, Altitude Knuckle Knife/Onimaru Kunitsuna/Tilde Knife/Reverie Sword, Luna's Descent/Araxys Bio Harvester/Venturi Knife/Caeruleus, Soulstrife Scythe/Iridian Thorn Blade/Ion Karambit/Crimsonbeast Hammer, Terminus A Quo/Reaver, EP 5 Karambit/Obsidiana/Equilibrium, Blade of Serket/Task Force 809 Knife/Blade of Chaos/Neptune Anchor/, Titanmail Mace/Xenohunter Knife/RGX 11z Pro Firefly/.SYS Melee/, Gaia's WrathStriker Knife/Hack/Hu Else/Velocity Karambit/Snowfall Wand, Champions 2021 Karambit/Personal Administrative Melee Unit/Genesis Arc, Magepunk Shock Gauntlet/Radiant Crisis 001 Baseball Bat/Catrina/, RGX 11z Pro Blade/Recon Balisong/Waveform/Artisan Foil/Nebula Knife/, Relic of the Sentinel/Broken Blade of the Ruined King/K/TAC Blade, Broken Blade of the Ruined King/Origin Crescent Blade/Prosperity, Odin/Ares/Vandal/Bulldog/Phantom/Judge/Bucky/Frenzy/Classic/Ghost/, Sheriff/Shorty/Operator/Guardian/Marshal/Spectre/Stinger/Melee, NO LIMITS/Magepunk/Radiant Entertainment System/MonstrocityMoondash/, Topotek/Signature/Oni/Reverie/Luna/Araxys/Venturi Knife/9 Lives, Gridcrash/Cryostasis/Abyssal/Soulstrife/A21/Rune Stone/Starlit Odyssey, Iridian Thorn/Ion/Crimsonbeast/Immortalized/Premiere Collision, Sarmad/Spitfire/Shimmer/Prelude to Chaos/Neptune/PrideTitanmail, Coalition: Cobra/Hue Shift/Doodle Buds/Endeavour/Gaia's Vengeance/, Divine Swine/Lycan's Bane/Undercity/Tigris/Hydrodip/Protocol 781-A/Sch, Schema/Snowfall/Arcane/Radiant Crisis 001/Goldwing/Aero/Nunca Olvidado |
| safe or not | uncut blade weapon model |
Instock
There are no reviews yet.