Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 27 × 19 cm |
| Certificate Number | 2015152202014082 |
| 3C | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Max Speed | other |
| Design | Dog |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Brand Name | Muwanzhi |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12Y, 12+y, 18+ |
Instock
There are no reviews yet.